SNG Architects
Hayatınıza değer katıyoruz
Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Sng Architects 2016 Eylül ayında Şeyma Nur GÜN tarafından kurulan bir tasarım ve araştırma stüdyosudur. Stüdyonun temel hedefi tasarlanandan ziyade tasarlanmayanı tasarlamaktır. Daha çok parametrik tasarım üzerine düşünceleri olan ofis, ekolojik çevreye de uyum sağlayan sürdürülebilir kavramlar çerçevesinde sıra dışı tasarımlar arası etkileşim oluşturmaktır. Tasarım süreçleri insanların yaşam biçimini, coğrafyayı, zaman, maliyet ve teknolojik koşulları özümser. SNG olarak detayları ve destekçilerimizin emeğini önemseyerek nitelikli ve farklı bir misyon üstlenmekteyiz.

Sng Architects, amaçları doğrultusunda çeşitli konferanslarda ve sergilerde yer almıştır. Tasarımlarındaki özgünlüğü ve sürdürülebilir mimarideki tasarımları ile kentsel tasarım yarışmalarında ödülleri mevcuttur. Derece ile mezun olduktan sonra girişimciliğini destekleyen çeşitli vakıf etkinliklerinde de yer alan gün, daha çok çocuklar ve engelliler için etkinliklerde yer alıp bu uğurda eksiklikleri gidermek için erişilebilir-ulaşılabilir mekânlar sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Biten Projelerimiz

70
Tasarım Hizmeti
7
Danışmanlık Hizmeti
40
Dekorasyon Hizmeti
10
Proje Hizmeti

Tasarım

Otel, hastane, ofis, showroom, fabrika, cafe & restaurant, konut gibi farklı ölçeklerdeki yapıların iç mimari tasarımını yapıyor ve bunları üç boyutlu görselleştirme veya animasyon halinde müşterilerimize sunuyoruz.

Dekorasyon

Mekanları hem estetik, hem fonksiyonel, hem de bütçeye uygun olarak en optimal şekilde düzenleyerek müşterilerimizin daha verimli kullanabilmesini sağlıyor ve yaşam alanlarına renk katıyoruz.

Proje

Farklı ölçek ve konseptlerdeki yapıların her türlü iç mimari, mimari ve mühendislik projelerini alanlarında uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla koordineli bir şekilde hazırlıyoruz.

Danışmanlık

Mimarlık firmalarının yanısıra diğer sektörlerden firmaların da iç mimari ve teknik danışmanlık ihtiyaçlarına yönelik olarak projelerde çözüm ortaklığı yapıyor ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Uygulama

Her türlü inşaat, tadilat, renovasyon ve özel üretim mobilya işlerini en ince detayına kadar planlıyor ve deneyimli ekiplerimizle birlikte tasarımlarımızı titizlikle uyguluyoruz.

Prodüksiyon

Kurumsal ve mekansal tanıtımlara yönelik olarak katalog fotoğraf çekimleri, reklam ve tanıtım filmleri, 2D-3D animasyon çalışmaları ve kamu spotu gibi ihtiyaçlarınıza yönelik olarak video prodüksiyon ve grafik tasarım hizmetleri veriyoruz.

Senin Sanat Stilin...

Sizlere daha iyi yaşam ve iş alanları sunabilmek için çalışıyoruz...

a

Kişiye Özel Tasarım

Dilediğiniz tarzda yaratılan mekânı size özel kılıyoruz.

Mobilya Tasarımı

Alanınızı, ihtiyaçlarına uygun özel tasarım möblelerle destekliyoruz.

3D Görsel Sunum

Hayalinizi uygulamadan önce uygulama sonunda çıkacak görüntüyü siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Animasyon

Mekânınızda 360 derece panoramik olarak gezmek isterseniz de animasyonlarımızı hazırlıyoruz.

Şeyma Nur GÜN;

Dünyanın düşleyenlere de ihtiyacı var, yapanlara da. Ama düşlediğini yapanlara daha çok ihtiyacı var… Küçük bir dokunuşla fark yaratan tasarım dünyamıza hoş geldiniz.